Příjmení Coers

Chcete-li vědět více o příjmení Coers, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Coers je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Coers.

Příjmení Coers ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Coers, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Coers určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Coers

Zobrazit mapu příjmení Coers

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Coersů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Coers, abychom získali přesné informace o všech Coers, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Coers, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Coers. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Coers naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Coers na světě

 1. Spojené státy Spojené státy (430)
 2. Nizozemsko Nizozemsko (381)
 3. Německo Německo (379)
 4. Kanada Kanada (68)
 5. Anglie Anglie (4)
 6. Belgie Belgie (2)
 7. Kostarika Kostarika (1)
 8. Dánsko Dánsko (1)
 9. Španělsko Španělsko (1)
 10. Francie Francie (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Coers na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Coers. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Coers častějším příjmením a ve kterých zemích je Coers neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Coers začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Coers mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Coers, která mají odlišný původ a význam..

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Coers prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Coers, jak můžeme zjistit.

Rozlišit, zda bylo příjmení Coers nebo některé z příjmení podobných Coers vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Coers jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Coers s společným kořenem.

 1. Caers
 2. Cohrs
 3. Coors
 4. Cors
 5. Cours
 6. Cuers
 7. Chers
 8. Cers
 9. Ciers
 10. Cars
 11. Ceras
 12. Ceres
 13. Ceris
 14. Cerys
 15. Chears
 16. Cheers
 17. Cheres
 18. Coiras
 19. Coras
 20. Coreas
 21. Cores
 22. Coris
 23. Cork
 24. Corras
 25. Corres
 26. Corris
 27. Corros
 28. Corsa
 29. Corse
 30. Corsi
 31. Corso
 32. Corz
 33. Couris
 34. Couros
 35. Course
 36. Coursy
 37. Crees
 38. Creis
 39. Cres
 40. Cress