Příjmení Coerner

Chcete-li vědět více o příjmení Coerner, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Coerner je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Coerner.

Příjmení Coerner ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Coerner, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Coerner určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Coerner

Zobrazit mapu příjmení Coerner

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Coernerů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Coerner, abychom získali přesné informace o všech Coerner, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Coerner, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Coerner. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Coerner naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Coerner na světě

 1. Spojené státy Spojené státy (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Coerner na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Coerner. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Coerner častějším příjmením a ve kterých zemích je Coerner neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Coerner začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Je běžné najít příjmení podobná Coerner. To je způsobeno tím, že příjmení Coerner často podstupuje mutace.

 1. Cerner
 2. Cherner
 3. Corner
 4. Carner
 5. Cernera
 6. Charner
 7. Corneri
 8. Cornero
 9. Corners
 10. Cornier
 11. Cournier
 12. Cornner
 13. Curner
 14. Carmer
 15. Carneri
 16. Carnero
 17. Carnier
 18. Cerneira
 19. Charnier
 20. Cormery
 21. Cormier
 22. Cornara
 23. Cornard
 24. Cornaro
 25. Corneiro
 26. Corniero
 27. Courmier
 28. Cournoyer
 29. Craner
 30. Creamer
 31. Cremer
 32. Cremmer
 33. Criner
 34. Croner
 35. Crowner
 36. Creimer
 37. Corniere
 38. Cremier
 39. Carnaru
 40. Carneiro