Příjmení Coenders

Chcete-li vědět více o příjmení Coenders, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Coenders je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Coenders.

Příjmení Coenders ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Coenders, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Coenders určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Coenders

Zobrazit mapu příjmení Coenders

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Coendersů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Coenders, abychom získali přesné informace o všech Coenders, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Coenders, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Coenders. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Coenders naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Coenders na světě

 1. Nizozemsko Nizozemsko (1004)
 2. Německo Německo (87)
 3. Nový Zéland Nový Zéland (18)
 4. Kanada Kanada (9)
 5. Austrálie Austrálie (6)
 6. Spojené státy Spojené státy (4)
 7. Francie Francie (2)
 8. Belgie Belgie (1)
 9. Brazílie Brazílie (1)
 10. Švýcarsko Švýcarsko (1)
 11. Česká republika Česká republika (1)
 12. Španělsko Španělsko (1)
 13. Japonsko Japonsko (1)
 14. Mexiko Mexiko (1)
 15. Thajsko Thajsko (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Coenders na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Coenders. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Coenders častějším příjmením a ve kterých zemích je Coenders neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Je běžné najít příjmení podobná Coenders. To je způsobeno tím, že příjmení Coenders často podstupuje mutace.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Coenders, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Coenders.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Coenders mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Coenders, která mají odlišný původ a význam..

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Coenders prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Coenders, jak můžeme zjistit.

Rozlišit, zda bylo příjmení Coenders nebo některé z příjmení podobných Coenders vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Coenders jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Coenders s společným kořenem.

 1. Cender
 2. Centers
 3. Conder
 4. Chanders
 5. Candero
 6. Cendeira
 7. Cendra
 8. Cendras
 9. Cendrero
 10. Cendri
 11. Cendros
 12. Center
 13. Chander
 14. Chendri
 15. Condeiro
 16. Condor
 17. Condori
 18. Condra
 19. Condry
 20. Conter
 21. Contera
 22. Contero
 23. Counter
 24. Czindery
 25. Condur
 26. Condurso
 27. Condro
 28. Condore
 29. Conedera
 30. Candeira
 31. Candiru
 32. Canter
 33. Cantera
 34. Canteras
 35. Cantere
 36. Cantero
 37. Canteros
 38. Canterus
 39. Cantiers
 40. Caunter