Příjmení Codiglione

Chcete-li vědět více o příjmení Codiglione, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Codiglione je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Codiglione.

Příjmení Codiglione ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Codiglione, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Codiglione určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Codiglione

Zobrazit mapu příjmení Codiglione

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Codiglioneů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Codiglione, abychom získali přesné informace o všech Codiglione, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Codiglione, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Codiglione. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Codiglione naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Codiglione na světě

 1. Itálie Itálie (75)
 2. Belgie Belgie (2)
 3. Brazílie Brazílie (1)
 4. Francie Francie (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Codiglione na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Codiglione. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Codiglione častějším příjmením a ve kterých zemích je Codiglione neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Je běžné najít příjmení podobná Codiglione. To je způsobeno tím, že příjmení Codiglione často podstupuje mutace.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Codiglione, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Codiglione.

 1. Cotigliani
 2. Codiglia
 3. Codeglia
 4. Cottiglia
 5. Cudzilo
 6. Cutcliffe
 7. Catchlove
 8. Codesal
 9. Cutcliff
 10. Cutkelvin
 11. Cutsail
 12. Czytajlo
 13. Cutzal
 14. Chitsulo
 15. Cuthkelvin
 16. Cotacallapa
 17. Cotticelli
 18. Chaudessolle
 19. Cutchall
 20. Cutshall