Příjmení Codevilla

Chcete-li vědět více o příjmení Codevilla, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Codevilla je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Codevilla.

Příjmení Codevilla ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Codevilla, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Codevilla určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Codevilla

Zobrazit mapu příjmení Codevilla

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Codevillaů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Codevilla, abychom získali přesné informace o všech Codevilla, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Codevilla, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Codevilla. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Codevilla naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Codevilla na světě

 1. Argentina Argentina (177)
 2. Brazílie Brazílie (98)
 3. Itálie Itálie (73)
 4. Spojené státy Spojené státy (27)
 5. Jihoafrická republika Jihoafrická republika (12)
 6. Švýcarsko Švýcarsko (3)
 7. Čína Čína (2)
 8. Mexiko Mexiko (2)
 9. Filipíny Filipíny (2)
 10. Anglie Anglie (1)
 11. Uruguay Uruguay (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Codevilla na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Codevilla. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Codevilla častějším příjmením a ve kterých zemích je Codevilla neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Codevilla začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Codevilla, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Codevilla.

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Codevilla prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Codevilla, jak můžeme zjistit.

Rozlišit, zda bylo příjmení Codevilla nebo některé z příjmení podobných Codevilla vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Codevilla jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Codevilla s společným kořenem.

 1. Codevila
 2. Cadevilla
 3. Catevilla
 4. Caudevilla
 5. Cadevall
 6. Chedeville
 7. Cativiela
 8. Catepillan
 9. Cadaval
 10. Cadabal
 11. Cadafalch
 12. Chatfield
 13. Cotobal
 14. Cattivello
 15. Coutable
 16. Catafal
 17. Catapult
 18. Cotteblanche
 19. Chatfield-taylor
 20. Cueto felgueroso
 21. Cueto-felgueroso