Příjmení Codenotti

Chcete-li vědět více o příjmení Codenotti, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Codenotti je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Codenotti.

Příjmení Codenotti ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Codenotti, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Codenotti určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Codenotti

Zobrazit mapu příjmení Codenotti

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Codenottiů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Codenotti, abychom získali přesné informace o všech Codenotti, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Codenotti, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Codenotti. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Codenotti naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Codenotti na světě

 1. Itálie Itálie (1067)
 2. Německo Německo (10)
 3. Dominikánská republika Dominikánská republika (4)
 4. Thajsko Thajsko (4)
 5. Brazílie Brazílie (3)
 6. Spojené státy Spojené státy (2)
 7. Austrálie Austrálie (1)
 8. Švýcarsko Švýcarsko (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Codenotti na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Codenotti. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Codenotti častějším příjmením a ve kterých zemích je Codenotti neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Je běžné najít příjmení podobná Codenotti. To je způsobeno tím, že příjmení Codenotti často podstupuje mutace.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Codenotti, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Codenotti.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Codenotti mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Codenotti, která mají odlišný původ a význam..

 1. Cadenat
 2. Cadenato
 3. Cadenet
 4. Codinton
 5. Cotentin
 6. Catenot
 7. Cadanet
 8. Cadenhead
 9. Cadiente
 10. Catente
 11. Cotant
 12. Cotonat
 13. Cottenet
 14. Cadantu
 15. Cothenet
 16. Catandi
 17. Catinat
 18. Cotanda
 19. Coutant
 20. Cudiamat
 21. Chatimnotri
 22. Cottinet
 23. Chatenet
 24. Cathenod
 25. Catonnet
 26. Chetwynd
 27. Cutanda
 28. Cutando
 29. Catando
 30. Coutand
 31. Chetwind
 32. Chetwynde
 33. Chittenden
 34. Chitundu
 35. Chitanda
 36. çetintaş
 37. Ciadamidaro
 38. Caetano de araujo
 39. Cattaneo della volta