Příjmení Codecido

Chcete-li vědět více o příjmení Codecido, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Codecido je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Codecido.

Příjmení Codecido ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Codecido, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Codecido určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Codecido

Zobrazit mapu příjmení Codecido

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Codecidoů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Codecido, abychom získali přesné informace o všech Codecido, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Codecido, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Codecido. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Codecido naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Codecido na světě

 1. Venezuela Venezuela (157)
 2. Chile Chile (55)
 3. Argentina Argentina (40)
 4. Spojené státy Spojené státy (18)
 5. Uruguay Uruguay (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Codecido na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Codecido. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Codecido častějším příjmením a ve kterých zemích je Codecido neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Codecido začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Codecido prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Codecido, jak můžeme zjistit.

Rozlišit, zda bylo příjmení Codecido nebo některé z příjmení podobných Codecido vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Codecido jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Codecido s společným kořenem.

 1. Codesido
 2. Codeseda
 3. Cadestin
 4. Catchot
 5. Chedester
 6. Chetcuti
 7. Chidester
 8. Cutchet
 9. Catacata
 10. Catacutan
 11. Chedister
 12. Chitester
 13. Chitsitsi
 14. Chatzidaki
 15. Chiddister
 16. Chittester
 17. Cadousteau
 18. Chatzidakis
 19. Cattastrello
 20. Chatzidimitriou