Příjmení Badh

Chcete-li vědět více o příjmení Badh, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Badh je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Badh.

Příjmení Badh ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Badh, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Badh určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Badh

Zobrazit mapu příjmení Badh

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Badhů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Badh, abychom získali přesné informace o všech Badh, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Badh, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Badh. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Badh naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Badh na světě

 1. Egypt Egypt (83682)
 2. Indie Indie (381)
 3. Kanada Kanada (97)
 4. Švédsko Švédsko (69)
 5. Pákistán Pákistán (60)
 6. Anglie Anglie (59)
 7. Írán Írán (36)
 8. Spojené státy Spojené státy (17)
 9. Tchaj-wan Tchaj-wan (13)
 10. Katar Katar (9)
 11. Švýcarsko Švýcarsko (1)
 12. Wales Wales (1)
 13. Hongkong Hongkong (1)
 14. Izrael Izrael (1)
 15. Malajsie Malajsie (1)
 16. Omán Omán (1)
 17. Thajsko Thajsko (1)
 18. Jemen Jemen (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Badh na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Badh. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Badh častějším příjmením a ve kterých zemích je Badh neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Badh začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Je běžné najít příjmení podobná Badh. To je způsobeno tím, že příjmení Badh často podstupuje mutace.

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Badh prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Badh, jak můžeme zjistit.

Rozlišit, zda bylo příjmení Badh nebo některé z příjmení podobných Badh vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Badh jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Badh s společným kořenem.

 1. Bad
 2. Bada
 3. Badd
 4. Bade
 5. Badi
 6. Badih
 7. Bado
 8. Badu
 9. Bady
 10. Bath
 11. Badt
 12. Badah
 13. Badhe
 14. Baad
 15. Baade
 16. Baadi
 17. Baat
 18. Badau
 19. Badda
 20. Baddi
 21. Badea
 22. Badey
 23. Badia
 24. Badie
 25. Badii
 26. Badio
 27. Badiu
 28. Badoi
 29. Badua
 30. Badue
 31. Badui
 32. Baeda
 33. Bahde
 34. Baid
 35. Baida
 36. Baide
 37. Baidi
 38. Baith
 39. Bat
 40. Bata