Příjmení Asllani

Chcete-li vědět více o příjmení Asllani, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Asllani je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Asllani.

Příjmení Asllani ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Asllani, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Asllani určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Asllani

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Asllaniů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Asllani, abychom získali přesné informace o všech Asllani, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Asllani, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Asllani. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Asllani naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Asllani na světě

 1. Kosovo (3763)
 2. Albánie (2390)
 3. Řecko (198)
 4. Spojené státy (130)
 5. Švédsko (108)
 6. Německo (96)
 7. Švýcarsko (55)
 8. Anglie (40)
 9. Srbsko (35)
 10. Kanada (32)
 11. Rakousko (23)
 12. Itálie (15)
 13. Belgie (11)
 14. Nizozemsko (10)
 15. Makedonie (9)
 16. Finsko (6)
 17. Turecko (5)
 18. Norsko (4)
 19. Skotsko (4)
 20. Bolívie (2)
 21. Dánsko (2)
 22. Saúdská Arábie (1)
 23. Slovinsko (1)
 24. Afghánistán (1)
 25. Francie (1)
 26. Maďarsko (1)
 27. Lucembursko (1)
 28. Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Asllani na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Asllani. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Asllani častějším příjmením a ve kterých zemích je Asllani neobvyklé nebo neexistující příjmení.