Příjmení Al-busaidi

Chcete-li vědět více o příjmení Al-busaidi, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Al-busaidi je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Al-busaidi.

Příjmení Al-busaidi ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Al-busaidi, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Al-busaidi určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Al-busaidi

Zobrazit mapu příjmení Al-busaidi

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Al-busaidiů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Al-busaidi, abychom získali přesné informace o všech Al-busaidi, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Al-busaidi, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Al-busaidi. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Al-busaidi naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Al-busaidi na světě

 1. Omán Omán (3003)
 2. Anglie Anglie (18)
 3. Katar Katar (9)
 4. Spojené státy Spojené státy (5)
 5. Spojené arabské emiráty Spojené arabské emiráty (3)
 6. Kanada Kanada (3)
 7. Skotsko Skotsko (3)
 8. Rakousko Rakousko (2)
 9. Austrálie Austrálie (2)
 10. Čína Čína (1)
 11. Irsko Irsko (1)
 12. Nizozemsko Nizozemsko (1)
 13. Nový Zéland Nový Zéland (1)
 14. Rusko Rusko (1)
 15. Saúdská Arábie Saúdská Arábie (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Al-busaidi na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Al-busaidi. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Al-busaidi častějším příjmením a ve kterých zemích je Al-busaidi neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Al-busaidi, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Al-busaidi.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Al-busaidi mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Al-busaidi, která mají odlišný původ a význam..

Rozlišit, zda bylo příjmení Al-busaidi nebo některé z příjmení podobných Al-busaidi vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Al-busaidi jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Al-busaidi s společným kořenem.

 1. Al busaidi
 2. Albusaidi
 3. Al busaidia
 4. Al-bustani
 5. Al buhaisi
 6. Albasini
 7. Albusac
 8. Al bustani
 9. Al-bukhari
 10. Al-bakari
 11. Al bashiti
 12. Al basali
 13. Al-abssi
 14. Al-habashi
 15. Albakri
 16. Albasan
 17. Albasanz
 18. Albasi
 19. Albasino
 20. Albesa
 21. Albessard
 22. Albici
 23. Albicini
 24. Albizi
 25. Albuja
 26. Albujar
 27. Albus
 28. Albuse
 29. Albussac
 30. Albuzio
 31. Albuzzi
 32. Alibasic
 33. Alpusig
 34. Al-habsi
 35. Albisuri
 36. Albestegi
 37. Alfusainey
 38. Al bakari
 39. Al bastanji
 40. Al bakri