Příjmení Abbinanti

Chcete-li vědět více o příjmení Abbinanti, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abbinanti je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abbinanti.

Příjmení Abbinanti ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abbinanti, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abbinanti určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abbinanti

Zobrazit mapu příjmení Abbinanti

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abbinantiů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abbinanti, abychom získali přesné informace o všech Abbinanti, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abbinanti, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abbinanti. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abbinanti naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abbinanti na světě

 1. Spojené státy Spojené státy (343)
 2. Itálie Itálie (25)
 3. Francie Francie (9)
 4. Kanada Kanada (1)
 5. Čína Čína (1)
 6. Španělsko Španělsko (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abbinanti na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abbinanti. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abbinanti častějším příjmením a ve kterých zemích je Abbinanti neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Rozlišit, zda bylo příjmení Abbinanti nebo některé z příjmení podobných Abbinanti vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Abbinanti jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Abbinanti s společným kořenem.

 1. Abbinante
 2. Abbenante
 3. Abenandi
 4. Abenante
 5. Avinante
 6. Abbamonte
 7. Abinin
 8. Abinon
 9. Abouinan
 10. Avenant
 11. Avenenti
 12. Avinent
 13. Avvenenti
 14. Abbamondi
 15. Abenan
 16. Apinaniz
 17. Abnanay
 18. Abounaim
 19. Avenancio
 20. Afnan
 21. Abu mandil
 22. Apinyan
 23. Auvinen
 24. Avinon
 25. Avvenente
 26. Afman
 27. Afonin
 28. Apiñaniz
 29. Aveman
 30. Avemann
 31. Avenon
 32. Abiñon
 33. Abunimeh
 34. Abu namous
 35. Avanyan
 36. Aviñon
 37. Aubameyang
 38. Abou mansare
 39. Abu muhammad