Příjmení Abasto

Chcete-li vědět více o příjmení Abasto, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abasto je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abasto.

Příjmení Abasto ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abasto, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abasto určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abasto

Zobrazit mapu příjmení Abasto

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abastoů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abasto, abychom získali přesné informace o všech Abasto, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abasto, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abasto. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abasto naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abasto na světě

 1. Bolívie Bolívie (1262)
 2. Argentina Argentina (1061)
 3. Filipíny Filipíny (106)
 4. Chile Chile (52)
 5. Spojené státy Spojené státy (51)
 6. Španělsko Španělsko (44)
 7. Brazílie Brazílie (22)
 8. Mexiko Mexiko (2)
 9. Kanada Kanada (1)
 10. Kolumbie Kolumbie (1)
 11. Německo Německo (1)
 12. Portugalsko Portugalsko (1)
 13. Uruguay Uruguay (1)
 14. Venezuela Venezuela (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abasto na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abasto. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abasto častějším příjmením a ve kterých zemích je Abasto neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Abasto začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Abasto, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Abasto.

 1. Abasta
 2. Abastos
 3. Abastas
 4. Abston
 5. Abajtour
 6. Abakhti
 7. Absten
 8. Apostol
 9. Apostu
 10. Abstan
 11. Avasthi
 12. Avosti
 13. Abcede
 14. Abicht
 15. Abogadro
 16. Abujeta
 17. Apachito
 18. Apostle
 19. Apostool
 20. Apostua
 21. Apestey
 22. Abusada
 23. Apsite
 24. Abu stah
 25. Abu sido
 26. Abusaid
 27. Abogado
 28. Abcd
 29. Abucot
 30. Apostin
 31. Apostolo
 32. Apostoli
 33. Abisetti
 34. Abasgoitia
 35. Abcoude
 36. Abucide
 37. Abujetas
 38. Abuzaid
 39. Apastegui
 40. Apgood