Příjmení Ababsa

Chcete-li vědět více o příjmení Ababsa, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Ababsa je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Ababsa.

Příjmení Ababsa ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Ababsa, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Ababsa určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Ababsa

Zobrazit mapu příjmení Ababsa

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Ababsaů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Ababsa, abychom získali přesné informace o všech Ababsa, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Ababsa, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Ababsa. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Ababsa naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Ababsa na světě

 1. Alžírsko Alžírsko (14092)
 2. Maroko Maroko (170)
 3. Francie Francie (99)
 4. Tunisko Tunisko (4)
 5. Thajsko Thajsko (2)
 6. Kanada Kanada (1)
 7. Německo Německo (1)
 8. Španělsko Španělsko (1)
 9. Anglie Anglie (1)
 10. Itálie Itálie (1)
 11. Jordánsko Jordánsko (1)
 12. Malajsie Malajsie (1)
 13. Nizozemsko Nizozemsko (1)
 14. Saúdská Arábie Saúdská Arábie (1)
 15. Spojené státy Spojené státy (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Ababsa na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Ababsa. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Ababsa častějším příjmením a ve kterých zemích je Ababsa neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Ababsa začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Je běžné najít příjmení podobná Ababsa. To je způsobeno tím, že příjmení Ababsa často podstupuje mutace.

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Ababsa prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Ababsa, jak můžeme zjistit.

 1. Ababacar
 2. Abubaka
 3. Abubakar
 4. Abubacar
 5. Abovic
 6. Abeibek
 7. Abebech
 8. Abubakr
 9. Aboubacar
 10. Aboubakar
 11. Abouhafs
 12. Abu-bakr
 13. Abubakari
 14. Abubaker
 15. Abu-bakar
 16. Abubacarr
 17. Aboubakr
 18. Abu bakar
 19. Abu bakr
 20. Abovich
 21. Abubakary
 22. Abo bakr
 23. Abeibeck
 24. Abubakir
 25. Aboubekr
 26. Aboubaker
 27. Aboobakur
 28. Aboubakary
 29. Aboubakari
 30. Aboobakru
 31. Abu baker
 32. Aboobakuru
 33. Abouhaboucha
 34. Abu abbas era
 35. Abubakirov
 36. Aboubakarov
 37. Abubakar bare
 38. Aboufajreldin