Příjmení Ababneh

Chcete-li vědět více o příjmení Ababneh, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Ababneh je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Ababneh.

Příjmení Ababneh ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Ababneh, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Ababneh určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Ababneh

Zobrazit mapu příjmení Ababneh

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Ababnehů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Ababneh, abychom získali přesné informace o všech Ababneh, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Ababneh, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Ababneh. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Ababneh naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Ababneh na světě

 1. Jordánsko Jordánsko (17003)
 2. Saúdská Arábie Saúdská Arábie (3419)
 3. Spojené arabské emiráty Spojené arabské emiráty (129)
 4. Bahrajn Bahrajn (73)
 5. Spojené státy Spojené státy (53)
 6. Anglie Anglie (20)
 7. Německo Německo (19)
 8. Katar Katar (12)
 9. Kanada Kanada (10)
 10. Nový Zéland Nový Zéland (7)
 11. Rusko Rusko (6)
 12. Omán Omán (6)
 13. Austrálie Austrálie (4)
 14. Kuvajt Kuvajt (4)
 15. Thajsko Thajsko (2)
 16. Ukrajina Ukrajina (1)
 17. Jemen Jemen (1)
 18. Afghánistán Afghánistán (1)
 19. Ázerbájdžán Ázerbájdžán (1)
 20. Belgie Belgie (1)
 21. Bělorusko Bělorusko (1)
 22. Čína Čína (1)
 23. Egypt Egypt (1)
 24. Francie Francie (1)
 25. Skotsko Skotsko (1)
 26. Haiti Haiti (1)
 27. Itálie Itálie (1)
 28. Kambodža Kambodža (1)
 29. Libanon Libanon (1)
 30. Libye Libye (1)
 31. Nizozemsko Nizozemsko (1)
 32. Filipíny Filipíny (1)
 33. Palestinské území Palestinské území (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Ababneh na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Ababneh. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Ababneh častějším příjmením a ve kterých zemích je Ababneh neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Ababneh začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Je běžné najít příjmení podobná Ababneh. To je způsobeno tím, že příjmení Ababneh často podstupuje mutace.

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Ababneh prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Ababneh, jak můžeme zjistit.

 1. Abyven
 2. Abovyan
 3. Abufom
 4. Abou bamba
 5. Abou bangoura