Příjmení Aawar

Chcete-li vědět více o příjmení Aawar, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Aawar je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Aawar.

Příjmení Aawar ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Aawar, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Aawar určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Aawar

Zobrazit mapu příjmení Aawar

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Aawarů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Aawar, abychom získali přesné informace o všech Aawar, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Aawar, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Aawar. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Aawar naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Aawar na světě

 1. Saúdská Arábie Saúdská Arábie (199)
 2. Indie Indie (15)
 3. Egypt Egypt (9)
 4. Libanon Libanon (6)
 5. Kanada Kanada (5)
 6. Spojené státy Spojené státy (5)
 7. Afghánistán Afghánistán (2)
 8. Brazílie Brazílie (2)
 9. Pákistán Pákistán (2)
 10. Spojené arabské emiráty Spojené arabské emiráty (1)
 11. Bangladéš Bangladéš (1)
 12. Německo Německo (1)
 13. Anglie Anglie (1)
 14. Kuvajt Kuvajt (1)
 15. Mauretánie Mauretánie (1)
 16. Katar Katar (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Aawar na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Aawar. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Aawar častějším příjmením a ve kterých zemích je Aawar neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Je běžné najít příjmení podobná Aawar. To je způsobeno tím, že příjmení Aawar často podstupuje mutace.

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Aawar prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Aawar, jak můžeme zjistit.

 1. Awar
 2. Aar
 3. Arway
 4. Awer
 5. Awor
 6. Ayar
 7. Arwa
 8. Aer
 9. Ahir
 10. Ahr
 11. Ahuir
 12. Aihara
 13. Air
 14. Aira
 15. Airay
 16. Ar
 17. Ara
 18. Arai
 19. Araia
 20. Arao
 21. Arau
 22. Aray
 23. Araya
 24. Area
 25. Areau
 26. Aria
 27. Arr
 28. Arra
 29. Arrau
 30. Array
 31. Arya
 32. Auer
 33. Aura
 34. Auray
 35. Awuor
 36. Ayara
 37. Ayari
 38. Ayer
 39. Ayra
 40. Arrae