Příjmení Aatar

Chcete-li vědět více o příjmení Aatar, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Aatar je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Aatar.

Příjmení Aatar ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Aatar, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Aatar určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Aatar

Zobrazit mapu příjmení Aatar

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Aatarů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Aatar, abychom získali přesné informace o všech Aatar, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Aatar, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Aatar. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Aatar naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Aatar na světě

 1. Maroko Maroko (1533)
 2. Indie Indie (882)
 3. Francie Francie (66)
 4. Španělsko Španělsko (17)
 5. Pákistán Pákistán (5)
 6. Kanada Kanada (2)
 7. Belgie Belgie (1)
 8. Chile Chile (1)
 9. Kazachstán Kazachstán (1)
 10. Švédsko Švédsko (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Aatar na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Aatar. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Aatar častějším příjmením a ve kterých zemích je Aatar neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Aatar začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Je běžné najít příjmení podobná Aatar. To je způsobeno tím, že příjmení Aatar často podstupuje mutace.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Aatar mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Aatar, která mají odlišný původ a význam..

 1. Aattar
 2. Atar
 3. Attar
 4. Autar
 5. Adar
 6. Ater
 7. Athar
 8. Ator
 9. Attari
 10. Atter
 11. Auter
 12. Autor
 13. Ayter
 14. Adhar
 15. Aitor
 16. Atara
 17. Atare
 18. Attara
 19. Awotar
 20. Aydar
 21. Adair
 22. Adare
 23. Adaro
 24. Addair
 25. Addari
 26. Ader
 27. Adir
 28. Adra
 29. Adrao
 30. Adyer
 31. Ahaidar
 32. Ahidar
 33. Aidara
 34. Aitera
 35. Aitour
 36. Atauri
 37. Atero
 38. Ather
 39. Atri
 40. Audor