Příjmení Aasir

Chcete-li vědět více o příjmení Aasir, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Aasir je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Aasir.

Příjmení Aasir ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Aasir, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Aasir určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Aasir

Zobrazit mapu příjmení Aasir

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Aasirů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Aasir, abychom získali přesné informace o všech Aasir, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Aasir, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Aasir. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Aasir naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Aasir na světě

 1. Srí Lanka Srí Lanka (512)
 2. Indie Indie (55)
 3. Pákistán Pákistán (23)
 4. Egypt Egypt (4)
 5. Nigérie Nigérie (4)
 6. Indonésie Indonésie (1)
 7. Jižní Korea Jižní Korea (1)
 8. Maledivy Maledivy (1)
 9. Saúdská Arábie Saúdská Arábie (1)
 10. Švédsko Švédsko (1)
 11. Spojené státy Spojené státy (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Aasir na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Aasir. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Aasir častějším příjmením a ve kterých zemích je Aasir neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Aasir prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Aasir, jak můžeme zjistit.

 1. Asir
 2. Assir
 3. Aaker
 4. Achir
 5. Aguir
 6. Ajhir
 7. Aser
 8. Asire
 9. Asiri
 10. Assar
 11. Asser
 12. Assier
 13. Assire
 14. Assor
 15. Asur
 16. Ausiro
 17. Ayser
 18. Azhir
 19. Azir
 20. Asier
 21. Agir
 22. Ashir
 23. Ayasr
 24. Akhir
 25. Assiri
 26. Asar
 27. Akir
 28. Ajir
 29. Assur
 30. Aakre
 31. Acar
 32. Acarie
 33. Aceiro
 34. Acer
 35. Achar
 36. Acher
 37. Achor
 38. Aciar
 39. Acier
 40. Aciro