Příjmení Aasen

Chcete-li vědět více o příjmení Aasen, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Aasen je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Aasen.

Příjmení Aasen ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Aasen, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Aasen určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Aasen

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Aasenů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Aasen, abychom získali přesné informace o všech Aasen, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Aasen, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Aasen. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Aasen naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Aasen na světě

 1. Norsko (4866)
 2. Spojené státy (1369)
 3. Kanada (485)
 4. Švédsko (38)
 5. Dánsko (29)
 6. Španělsko (17)
 7. Německo (8)
 8. Austrálie (5)
 9. Anglie (4)
 10. Irák (4)
 11. Libanon (2)
 12. Nový Zéland (2)
 13. Thajsko (1)
 14. Belgie (1)
 15. Bulharsko (1)
 16. Švýcarsko (1)
 17. Kamerun (1)
 18. Dominikánská republika (1)
 19. Estonsko (1)
 20. Finsko (1)
 21. Francie (1)
 22. Indonésie (1)
 23. Irsko (1)
 24. Indie (1)
 25. Itálie (1)
 26. Japonsko (1)
 27. Keňa (1)
 28. Nizozemsko (1)
 29. Peru (1)
 30. Filipíny (1)
 31. Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Aasen na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Aasen. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Aasen častějším příjmením a ve kterých zemích je Aasen neobvyklé nebo neexistující příjmení.