Příjmení Aari

Chcete-li vědět více o příjmení Aari, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Aari je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Aari.

Příjmení Aari ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Aari, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Aari určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Aari

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Aariů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Aari, abychom získali přesné informace o všech Aari, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Aari, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Aari. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Aari naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Aari na světě

 1. Indie (621)
 2. Nigérie (102)
 3. Pákistán (45)
 4. Irák (42)
 5. Írán (29)
 6. Afghánistán (19)
 7. Estonsko (12)
 8. Spojené státy (8)
 9. Niger (7)
 10. Finsko (6)
 11. Indonésie (5)
 12. Malajsie (5)
 13. Kiribati (4)
 14. Uganda (4)
 15. Německo (2)
 16. Anglie (2)
 17. Peru (2)
 18. Francie (1)
 19. Irsko (1)
 20. Papua-Nová Guinea (1)
 21. Saúdská Arábie (1)
 22. Tchaj-wan (1)
 23. Jemen (1)
 24. Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Aari na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Aari. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Aari častějším příjmením a ve kterých zemích je Aari neobvyklé nebo neexistující příjmení.