Příjmení Aardema

Chcete-li vědět více o příjmení Aardema, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Aardema je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Aardema.

Příjmení Aardema ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Aardema, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Aardema určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Aardema

Zobrazit mapu příjmení Aardema

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Aardemaů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Aardema, abychom získali přesné informace o všech Aardema, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Aardema, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Aardema. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Aardema naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Aardema na světě

 1. Nizozemsko Nizozemsko (758)
 2. Spojené státy Spojené státy (581)
 3. Kanada Kanada (48)
 4. Švýcarsko Švýcarsko (9)
 5. Austrálie Austrálie (2)
 6. Rakousko Rakousko (1)
 7. Německo Německo (1)
 8. Finsko Finsko (1)
 9. Anglie Anglie (1)
 10. Řecko Řecko (1)
 11. Portugalsko Portugalsko (1)
 12. Thajsko Thajsko (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Aardema na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Aardema. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Aardema častějším příjmením a ve kterých zemích je Aardema neobvyklé nebo neexistující příjmení.

 1. Ardena
 2. Ardana
 3. Arden
 4. Ardene
 5. Ardens
 6. Artem
 7. Artemia
 8. Artemi
 9. Arduna
 10. Artemy
 11. Ardamuy
 12. Ardan
 13. Ardanay
 14. Ardanaz
 15. Ardani
 16. Ardant
 17. Ardanza
 18. Ardente
 19. Ardenuy
 20. Ardin
 21. Ardner
 22. Ardoin
 23. Ardon
 24. Ardoun
 25. Arduan
 26. Arduña
 27. Ardyn
 28. Artenay
 29. Artene
 30. Arteni
 31. Artim
 32. Artime
 33. Artman
 34. Artom
 35. Ardans
 36. Ardanz
 37. Arduin
 38. Artemis
 39. Artemisa
 40. Artemus