Příjmení Aanan

Chcete-li vědět více o příjmení Aanan, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Aanan je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Aanan.

Příjmení Aanan ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Aanan, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Aanan určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Aanan

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Aananů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Aanan, abychom získali přesné informace o všech Aanan, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Aanan, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Aanan. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Aanan naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Aanan na světě

 1. Maroko (307)
 2. Nigérie (35)
 3. Španělsko (23)
 4. Indie (14)
 5. Belgie (12)
 6. Bangladéš (4)
 7. Spojené arabské emiráty (2)
 8. Pákistán (2)
 9. Dánsko (1)
 10. Alžírsko (1)
 11. Thajsko (1)
 12. Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Aanan na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Aanan. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Aanan častějším příjmením a ve kterých zemích je Aanan neobvyklé nebo neexistující příjmení.