Příjmení Aamar

Chcete-li vědět více o příjmení Aamar, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Aamar je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Aamar.

Příjmení Aamar ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Aamar, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Aamar určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Aamar

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Aamarů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Aamar, abychom získali přesné informace o všech Aamar, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Aamar, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Aamar. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Aamar naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Aamar na světě

 1. Maroko (579)
 2. Izrael (412)
 3. Mauretánie (353)
 4. Pákistán (250)
 5. Írán (149)
 6. Španělsko (21)
 7. Spojené státy (12)
 8. Indie (9)
 9. Alžírsko (8)
 10. Anglie (7)
 11. Jordánsko (5)
 12. Spojené arabské emiráty (4)
 13. Gruzie (4)
 14. Švédsko (3)
 15. Bulharsko (1)
 16. Brazílie (1)
 17. Wales (1)
 18. Řecko (1)
 19. Libanon (1)
 20. Malajsie (1)
 21. Palau (1)
 22. Srbsko (1)
 23. Saúdská Arábie (1)
 24. Súdán (1)
 25. Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Aamar na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Aamar. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Aamar častějším příjmením a ve kterých zemích je Aamar neobvyklé nebo neexistující příjmení.