Příjmení Aah

Chcete-li vědět více o příjmení Aah, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Aah je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Aah.

Příjmení Aah ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Aah, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Aah určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Aah

Zobrazit mapu příjmení Aah

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Aahů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Aah, abychom získali přesné informace o všech Aah, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Aah, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Aah. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Aah naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Aah na světě

 1. Indonésie Indonésie (926)
 2. Egypt Egypt (336)
 3. Nigérie Nigérie (198)
 4. Írán Írán (68)
 5. Indie Indie (14)
 6. Pákistán Pákistán (6)
 7. Malajsie Malajsie (5)
 8. Papua-Nová Guinea Papua-Nová Guinea (4)
 9. Saúdská Arábie Saúdská Arábie (4)
 10. Spojené státy Spojené státy (4)
 11. Thajsko Thajsko (3)
 12. Kamerun Kamerun (2)
 13. Afghánistán Afghánistán (1)
 14. Kuvajt Kuvajt (1)
 15. Palestinské území Palestinské území (1)
 16. Somálsko Somálsko (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Aah na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Aah. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Aah častějším příjmením a ve kterých zemích je Aah neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Aah začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Aah, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Aah.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Aah mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Aah, která mají odlišný původ a význam..

 1. Aa
 2. Aeh
 3. Ah
 4. Ayah
 5. Aaah
 6. Awah
 7. Aaa
 8. A
 9. Ae
 10. Ahe
 11. Aho
 12. Ai
 13. Aia
 14. Aiu
 15. Ao
 16. Aou
 17. Au
 18. Aue
 19. Aw
 20. Awa
 21. Awai
 22. Awe
 23. Awuah
 24. Ay
 25. Aya
 26. Ayau
 27. Aye
 28. Ayi
 29. Ayo
 30. Aio
 31. Aaya
 32. Away
 33. Aie
 34. Aoi
 35. Ayai
 36. Awo
 37. Awae
 38. Aihe
 39. Ayaa