Příjmení Aagesen

Chcete-li vědět více o příjmení Aagesen, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Aagesen je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Aagesen.

Příjmení Aagesen ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Aagesen, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Aagesen určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Aagesen

Zobrazit mapu příjmení Aagesen

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Aagesenů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Aagesen, abychom získali přesné informace o všech Aagesen, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Aagesen, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Aagesen. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Aagesen naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Aagesen na světě

 1. Dánsko Dánsko (786)
 2. Spojené státy Spojené státy (298)
 3. Norsko Norsko (276)
 4. Brazílie Brazílie (45)
 5. Skotsko Skotsko (22)
 6. Švédsko Švédsko (19)
 7. Anglie Anglie (15)
 8. Nový Zéland Nový Zéland (13)
 9. Austrálie Austrálie (10)
 10. Kanada Kanada (6)
 11. Španělsko Španělsko (3)
 12. Argentina Argentina (2)
 13. Francie Francie (2)
 14. Chile Chile (1)
 15. Indonésie Indonésie (1)
 16. Nizozemsko Nizozemsko (1)
 17. Thajsko Thajsko (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Aagesen na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Aagesen. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Aagesen častějším příjmením a ve kterých zemích je Aagesen neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Je běžné najít příjmení podobná Aagesen. To je způsobeno tím, že příjmení Aagesen často podstupuje mutace.

 1. Acheson
 2. Aggison
 3. Akeson
 4. Agosin
 5. Akueson
 6. Agusin
 7. Ackison
 8. Agasino
 9. Agasson
 10. Akesson
 11. Aswegan
 12. Asekun
 13. Agacan
 14. Ajaguin
 15. Accusani
 16. Agacino
 17. Agyekum
 18. Ashjian
 19. Ashkin
 20. Asokan
 21. Azizian
 22. Azizyan
 23. Azucena
 24. Azuzena
 25. Assassin
 26. Acosano
 27. Asashin
 28. Aga khan
 29. åkesson
 30. Aghasyan
 31. Ajuchan
 32. Asekenye
 33. Aghajan
 34. Aghekyan
 35. ákason
 36. ægisson
 37. Agogenang
 38. Akacan
 39. Achiquen
 40. Assisini