Příjmení Aadel

Chcete-li vědět více o příjmení Aadel, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Aadel je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Aadel.

Příjmení Aadel ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Aadel, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Aadel určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Aadel

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Aadelů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Aadel, abychom získali přesné informace o všech Aadel, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Aadel, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Aadel. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Aadel naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Aadel na světě

 1. Egypt (915)
 2. Maroko (682)
 3. Saúdská Arábie (199)
 4. Španělsko (16)
 5. Filipíny (10)
 6. Estonsko (8)
 7. Pákistán (6)
 8. Spojené státy (6)
 9. Indie (3)
 10. Spojené arabské emiráty (2)
 11. Belgie (2)
 12. Alžírsko (1)
 13. Francie (1)
 14. Řecko (1)
 15. Irák (1)
 16. Jordánsko (1)
 17. Kuvajt (1)
 18. Malajsie (1)
 19. Nizozemsko (1)
 20. Nový Zéland (1)
 21. Katar (1)
 22. Sýrie (1)
 23. Tunisko (1)
 24. Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Aadel na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Aadel. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Aadel častějším příjmením a ve kterých zemích je Aadel neobvyklé nebo neexistující příjmení.