Příjmení åström

Chcete-li vědět více o příjmení åström, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení åström je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením åström.

Příjmení åström ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě åström, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením åström určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení åström

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet åströmů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení åström, abychom získali přesné informace o všech åström, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení åström, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením åström. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li åström naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce åström na světě

 1. Švédsko (8022)
 2. Finsko (559)
 3. Norsko (49)
 4. Estonsko (8)
 5. Dánsko (3)
 6. Spojené státy (3)
 7. Francie (2)
 8. Anglie (2)
 9. Spojené arabské emiráty (1)
 10. Brazílie (1)
 11. Botswana (1)
 12. Čína (1)
 13. Španělsko (1)
 14. Skotsko (1)
 15. Řecko (1)
 16. Island (1)
 17. Saúdská Arábie (1)
 18. Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet åström na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením åström. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je åström častějším příjmením a ve kterých zemích je åström neobvyklé nebo neexistující příjmení.