Příjmení åkerman

Chcete-li vědět více o příjmení åkerman, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení åkerman je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením åkerman.

Příjmení åkerman ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě åkerman, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením åkerman určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení åkerman

Zobrazit mapu příjmení åkerman

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet åkermanů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení åkerman, abychom získali přesné informace o všech åkerman, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení åkerman, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením åkerman. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li åkerman naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce åkerman na světě

 1. Švédsko Švédsko (1859)
 2. Finsko Finsko (443)
 3. Norsko Norsko (43)
 4. Dánsko Dánsko (3)
 5. Německo Německo (2)
 6. Spojené státy Spojené státy (2)
 7. Spojené arabské emiráty Spojené arabské emiráty (1)
 8. Švýcarsko Švýcarsko (1)
 9. Anglie Anglie (1)
 10. Hongkong Hongkong (1)
 11. Nizozemsko Nizozemsko (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet åkerman na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením åkerman. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je åkerman častějším příjmením a ve kterých zemích je åkerman neobvyklé nebo neexistující příjmení.

 1. Ackerman
 2. Akerman
 3. Akkerman
 4. Aukerman
 5. Acerman
 6. Ackermann
 7. Akermann
 8. Asherman
 9. Auckerman
 10. Ackermam
 11. Akkermans
 12. Acherman
 13. Achernan
 14. Ackeren
 15. Acreman
 16. Aggermann
 17. Akeren
 18. Ascherman
 19. Ausherman
 20. Achermann
 21. ågren
 22. Akermi
 23. Akran
 24. Acharan
 25. Agaran
 26. Ageron
 27. Aguiran
 28. Akram
 29. Askren
 30. Asryan
 31. Assarian
 32. Augeron
 33. Auseron
 34. Azarian
 35. Azaryan
 36. Acoran
 37. Asiryan
 38. Akron
 39. Acremann
 40. Ashurian