Příjmení åhr

Chcete-li vědět více o příjmení åhr, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení åhr je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením åhr.

Příjmení åhr ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě åhr, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením åhr určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení åhr

Zobrazit mapu příjmení åhr

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet åhrů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení åhr, abychom získali přesné informace o všech åhr, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení åhr, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením åhr. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li åhr naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce åhr na světě

 1. Švédsko Švédsko (45)
 2. Norsko Norsko (1)
 3. Spojené státy Spojené státy (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet åhr na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením åhr. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je åhr častějším příjmením a ve kterých zemích je åhr neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení åhr začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Ne všechna příjmení podobná příjmení åhr mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná åhr, která mají odlišný původ a význam..

Rozlišit, zda bylo příjmení åhr nebo některé z příjmení podobných åhr vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení åhr jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení åhr s společným kořenem.

 1. Ahr
 2. Aar
 3. Aer
 4. Ahir
 5. Air
 6. Ar
 7. Arr
 8. Auer
 9. Awer
 10. Awor
 11. Ayar
 12. Ayer
 13. Arh
 14. Aiur
 15. Aher
 16. Aor
 17. Auir
 18. Awar
 19. Ahri
 20. Aery
 21. Ahira
 22. Ahuir
 23. Aihara
 24. Aira
 25. Aire
 26. Airo
 27. Airy
 28. Ara
 29. Arai
 30. Arao
 31. Arau
 32. Aray
 33. Are
 34. Area
 35. Arei
 36. Areo
 37. Areu
 38. Arey
 39. Ari
 40. Aria