Příjmení ásmundsdóttir

Chcete-li vědět více o příjmení ásmundsdóttir, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení ásmundsdóttir je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením ásmundsdóttir.

Příjmení ásmundsdóttir ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě ásmundsdóttir, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením ásmundsdóttir určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení ásmundsdóttir

Zobrazit mapu příjmení ásmundsdóttir

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet ásmundsdóttirů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení ásmundsdóttir, abychom získali přesné informace o všech ásmundsdóttir, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení ásmundsdóttir, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením ásmundsdóttir. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li ásmundsdóttir naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce ásmundsdóttir na světě

 1. Island Island (228)
 2. Dánsko Dánsko (3)
 3. Kanada Kanada (1)
 4. Itálie Itálie (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet ásmundsdóttir na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením ásmundsdóttir. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je ásmundsdóttir častějším příjmením a ve kterých zemích je ásmundsdóttir neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Je běžné najít příjmení podobná ásmundsdóttir. To je způsobeno tím, že příjmení ásmundsdóttir často podstupuje mutace.

Rozlišit, zda bylo příjmení ásmundsdóttir nebo některé z příjmení podobných ásmundsdóttir vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení ásmundsdóttir jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení ásmundsdóttir s společným kořenem.

 1. ásmundsson
 2. Asmundo
 3. Aismendi
 4. Asmunsen
 5. Aizmendi
 6. Asumendi
 7. Auzmendi
 8. Azumendi
 9. Auzmendia
 10. Asmani
 11. Agimont
 12. Ashment
 13. Ashmun
 14. Asman
 15. Asmann
 16. Asnani
 17. Assenheimer
 18. Assman
 19. Assmann
 20. Assoumani
 21. Ausman
 22. Azmani
 23. Assienin
 24. Asumani
 25. Ashenheim
 26. Asmine
 27. Agnandji
 28. Asmon
 29. Asnouni
 30. Aguñin
 31. Assimans
 32. Azzimonti
 33. Asanin
 34. Asomani
 35. Asiminas
 36. Asimani
 37. Ajmani
 38. Aisman
 39. Accomando
 40. Achman