Příjmení árvai

Chcete-li vědět více o příjmení árvai, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení árvai je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením árvai.

Příjmení árvai ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě árvai, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením árvai určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení árvai

Zobrazit mapu příjmení árvai

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet árvaiů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení árvai, abychom získali přesné informace o všech árvai, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení árvai, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením árvai. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li árvai naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce árvai na světě

 1. Maďarsko Maďarsko (5407)
 2. Slovensko Slovensko (186)
 3. Česká republika Česká republika (6)
 4. Anglie Anglie (2)
 5. Belgie Belgie (1)
 6. Brazílie Brazílie (1)
 7. Švýcarsko Švýcarsko (1)
 8. Španělsko Španělsko (1)
 9. Izrael Izrael (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet árvai na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením árvai. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je árvai častějším příjmením a ve kterých zemích je árvai neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení árvai, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných árvai.

Ne všechna příjmení podobná příjmení árvai mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná árvai, která mají odlišný původ a význam..

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení árvai prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná árvai, jak můžeme zjistit.

 1. árva
 2. Arvai
 3. Arbai
 4. Arva
 5. Arvay
 6. árabe
 7. Aarab
 8. Arab
 9. Arabi
 10. Araib
 11. Arapi
 12. Aravi
 13. Arba
 14. Arbi
 15. Arfa
 16. Aribi
 17. Arifi
 18. Arpa
 19. Arpaia
 20. Arpi
 21. Arribi
 22. Arrivi
 23. Arrobi
 24. Arrufi
 25. Arvayo
 26. Arvey
 27. Arvia
 28. Arvie
 29. Arpaio
 30. Arufi
 31. Arap
 32. Arebi
 33. Arefi
 34. Arfi
 35. Araabi
 36. Arrifai
 37. Arhab
 38. Araab
 39. Arrab
 40. Araf