Příjmení ángel

Chcete-li vědět více o příjmení ángel, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení ángel je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením ángel.

Příjmení ángel ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě ángel, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením ángel určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení ángel

Zobrazit mapu příjmení ángel

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet ángelů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení ángel, abychom získali přesné informace o všech ángel, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení ángel, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením ángel. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li ángel naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce ángel na světě

 1. Španělsko Španělsko (107)
 2. Mexiko Mexiko (76)
 3. Kolumbie Kolumbie (73)
 4. Ekvádor Ekvádor (5)
 5. Spojené státy Spojené státy (5)
 6. Peru Peru (4)
 7. Francie Francie (3)
 8. Guatemala Guatemala (3)
 9. Panama Panama (3)
 10. Salvador Salvador (3)
 11. Venezuela Venezuela (3)
 12. Nikaragua Nikaragua (2)
 13. Andorra Andorra (1)
 14. Argentina Argentina (1)
 15. Brazílie Brazílie (1)
 16. Chile Chile (1)
 17. Kostarika Kostarika (1)
 18. Anglie Anglie (1)
 19. Itálie Itálie (1)
 20. Portoriko Portoriko (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet ángel na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením ángel. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je ángel častějším příjmením a ve kterých zemích je ángel neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení ángel začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Ne všechna příjmení podobná příjmení ángel mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná ángel, která mají odlišný původ a význam..

 1. ängel
 2. Angel
 3. ângelo
 4. ángeles
 5. Aingel
 6. Ancel
 7. Angela
 8. Angele
 9. Angeli
 10. Angell
 11. Angeln
 12. Angelo
 13. Angels
 14. Angely
 15. Anghel
 16. Ansel
 17. Angelu
 18. Anxel
 19. Anguel
 20. Angal
 21. Angol
 22. Anjel
 23. Angiel
 24. Angul
 25. Aingell
 26. Amsel
 27. Ancela
 28. Ancell
 29. Anchel
 30. Ancil
 31. Anegal
 32. Angala
 33. Angeler
 34. Angeles
 35. Angelet
 36. Angelin
 37. Angelis
 38. Angelit
 39. Angelle
 40. Angello