Příjmení álamo

Chcete-li vědět více o příjmení álamo, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení álamo je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením álamo.

Příjmení álamo ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě álamo, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením álamo určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení álamo

Zobrazit mapu příjmení álamo

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet álamoů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení álamo, abychom získali přesné informace o všech álamo, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení álamo, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením álamo. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li álamo naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce álamo na světě

 1. Španělsko Španělsko (87)
 2. Portoriko Portoriko (4)
 3. Portugalsko Portugalsko (4)
 4. Spojené státy Spojené státy (4)
 5. Argentina Argentina (2)
 6. Brazílie Brazílie (2)
 7. Chile Chile (2)
 8. Mexiko Mexiko (2)
 9. Peru Peru (2)
 10. Švýcarsko Švýcarsko (1)
 11. Kostarika Kostarika (1)
 12. Kuba Kuba (1)
 13. Francie Francie (1)
 14. Panama Panama (1)
 15. Slovinsko Slovinsko (1)
 16. Venezuela Venezuela (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet álamo na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením álamo. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je álamo častějším příjmením a ve kterých zemích je álamo neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení álamo začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Je běžné najít příjmení podobná álamo. To je způsobeno tím, že příjmení álamo často podstupuje mutace.

Rozlišit, zda bylo příjmení álamo nebo některé z příjmení podobných álamo vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení álamo jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení álamo s společným kořenem.

 1. Alamo
 2. Alaimo
 3. Alam
 4. Alama
 5. Alami
 6. Alano
 7. Alemo
 8. Alimo
 9. Allam
 10. Almo
 11. Alomo
 12. Ahlam
 13. Ahlame
 14. Allami
 15. A lami
 16. Aalam
 17. Alhamo
 18. Aallam
 19. Ahlem
 20. Ahlm
 21. Ahlum
 22. Aileme
 23. Alain
 24. Alaino
 25. Alamia
 26. Alan
 27. Alani
 28. Alayon
 29. Aleama
 30. Alem
 31. Aleme
 32. Alemi
 33. Alemu
 34. Alhama
 35. Alim
 36. Alimi
 37. Allain
 38. Allan
 39. Allana
 40. Allane