Příjmení ádám

Chcete-li vědět více o příjmení ádám, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení ádám je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením ádám.

Příjmení ádám ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě ádám, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením ádám určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení ádám

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet ádámů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení ádám, abychom získali přesné informace o všech ádám, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení ádám, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením ádám. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li ádám naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce ádám na světě

  1. Maďarsko (10233)
  2. Rumunsko (231)
  3. Slovensko (179)
  4. Paraguay (2)
  5. Švédsko (2)
  6. Kanada (1)
  7. Panama (1)
  8. Spojené státy (1)
  9. Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet ádám na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením ádám. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je ádám častějším příjmením a ve kterých zemích je ádám neobvyklé nebo neexistující příjmení.