Příjmení ádám

Chcete-li vědět více o příjmení ádám, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení ádám je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením ádám.

Příjmení ádám ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě ádám, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením ádám určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení ádám

Zobrazit mapu příjmení ádám

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet ádámů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení ádám, abychom získali přesné informace o všech ádám, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení ádám, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením ádám. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li ádám naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce ádám na světě

 1. Maďarsko Maďarsko (10233)
 2. Rumunsko Rumunsko (231)
 3. Slovensko Slovensko (179)
 4. Paraguay Paraguay (2)
 5. Švédsko Švédsko (2)
 6. Kanada Kanada (1)
 7. Panama Panama (1)
 8. Spojené státy Spojené státy (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet ádám na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením ádám. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je ádám častějším příjmením a ve kterých zemích je ádám neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Ne všechna příjmení podobná příjmení ádám mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná ádám, která mají odlišný původ a význam..

Rozlišit, zda bylo příjmení ádám nebo některé z příjmení podobných ádám vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení ádám jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení ádám s společným kořenem.

 1. Adám
 2. Adán
 3. Adam
 4. Adem
 5. Adham
 6. Adim
 7. Adm
 8. Adom
 9. Adoum
 10. Adum
 11. Adón
 12. Aadam
 13. Adain
 14. Adama
 15. Adame
 16. Adami
 17. Adamo
 18. Adamu
 19. Adamy
 20. Adan
 21. Adana
 22. Adano
 23. Addamo
 24. Adden
 25. Addona
 26. Adema
 27. Ademi
 28. Aden
 29. Adena
 30. Adhami
 31. Adin
 32. Adina
 33. Adine
 34. Adion
 35. Admi
 36. Adney
 37. Adon
 38. Adona
 39. Aduna
 40. Adwan