Jména ostrova Pitcairn Příjmení

Pokud jste zde, je to proto, že jste se rozhodli vyhledat 350 nejčastějších příjmení v Pitcairn. Určitě jste už slyšeli o některých příjmeních Jména ostrova Pitcairn, ale možná vás překvapí, když v tomto seznamu uvidíte příjmení, o kterých jste nevěděli, že jsou v zemi jako Pitcairn tak běžná. V tomto seznamu jsme zcela aktualizovali statistické informace o nejčastějších příjmení mezi Jména ostrova Pitcairn, takže pokud hledáte informace o tom, zda by vaše příjmení vyniklo v Pitcairn, upozorňujeme vás, že pokud není v tomto seznamu, ano, vaše příjmení by bylo něco neobvyklého v zemích Jména ostrova Pitcairn . Pokud se však mezi těmito 350 příjmeními objeví vaše příjmení, obáváme se, že budete muset vyčnívat jinými kvalitami, protože budete zcela běžní, pokud jde o příjmení pro Jména ostrova Pitcairn

Nejčastější příjmení Jména ostrova Pitcairn

 1. Christian (16)
 2. Warren (12)
 3. Brown (5)
 4. Warren-peu (5)
 5. Young (5)
 6. Griffiths (2)
 7. Lupton-christian (1)
 8. O'keefe (1)
 9. Jaques (1)
 10. Peu (1)
 11. Evans (1)
 12. Menzies (1)
 13. Luton-christian (1)

Znali jste všechna tato příjmení z Pitcairn?

Pokud se podíváte, vedle každého příjmení v tomto seznamu najdete číslo. Toto číslo je počet lidí, kteří nosí toto příjmení v Pitcairn. Samozřejmě je to oficiální číslo uvedené podle nejnovějších statistik provedených v Pitcairn a neberou v úvahu Jména ostrova Pitcairn, ale lidé, kteří v současné době v zemi žijí. Je tedy možné, že v Pitcairn najdete příjmení, o kterém dobře víte, že není Jména ostrova Pitcairn příjmení, což vám může pomoci získat představu o tom, kolik lidí ze stejné země, ze které toto příjmení pochází, emigrovalo do Pitcairn a usadilo se tam.

Informace o příjmení nám pomáhají mít informace o naší historii, ale také o historii různých zemí. Vědět, která příjmení jsou v Pitcairn v současnosti nejhojnější, nám pomáhá udělat si obrázek o současné realitě země. Tímto způsobem a křížením těchto údajů, které máme o současných příjmení Jména ostrova Pitcairn s nejhojnějšími příjmeními Jména ostrova Pitcairn před sto nebo dvěma sty lety, bychom mohli získat představu o tom, jak se společnost Jména ostrova Pitcairn změnila a jaký stupeň dopadu mohla migrace mít v zemi jako Pitcairn.

Podobně je zajímavé pokusit se zjistit, jaká jsou aktuální data o nejpoužívanějších příjmení v zemích sousedících s Pitcairn a zda mají nějaká příjmení společná, nebo jsou naopak shody minimální nebo ne. existující. Tímto způsobem můžeme hádat, jaké vztahy má Pitcairn se svými sousedními zeměmi a zda mezi zeměmi došlo k mobilitě či nikoli. Jak vidíte, několik jednoduchých statistik o příjmení v Pitcairn může poskytnout mnohem více informací, než se na první pohled může zdát.

Překvapilo vás některé z těchto příjmení Jména ostrova Pitcairn?

Co si myslíte? Už jste v tomto seznamu 350 příjmení od Pitcairn viděli nějaké, které vás zaujalo? Vynechali jste nějaké příjmení, o kterém jste si mysleli, že je v Pitcairn velmi běžné, a přesto se ukázalo, že není na seznamu? Pokud budete hledat v jiných zemích, jistě najdete příjmení, o kterém jste si mysleli, že je Jména ostrova Pitcairn a které je v jiné zemi běžnější než Pitcairn. Někdy nás údaje překvapí, ale právě to nás povzbuzuje k tomu, abychom se chtěli dozvědět více o příjmení a důvodech, proč 350 nejčastějších příjmení Jména ostrova Pitcairn jsou ta, která jsou uvedena v tomto seznamu, a ne jiná. Doporučujeme vám pokračovat ve výzkumu.